Komunita SPHZ

Miroslav Miloš

Miroslav je starostou Hrušovan nad Jevišovkou, dlouhodobě pracuje na rozvoji tohoto krásného města. Místní zámek by velmi rád viděl opravený. Z tohoto důvodu se v rámci svých možností snaží opravy zámku dosáhnout, podílí se na procesu zpracovávání dotací účastní se potřebných jednání. Společně se svoji ženou, Hanou Milošovou, významně podporují všechny aktivity Spolku pro hrušovanský zámek. Děkujeme, velmi si vaší podpory vážíme.

Lukáš Bezděk

V rámci spolku nadále spolupracujeme s Lukášem Bezděkem, je to pro nás velmi důležitý člověk, má s námi mnoho společného, chce čertovskou show posouvat neustále dál a tím i činnost spolku. Na níže uvedené fotografii vidíte Lukáše a Zdeňka těsně potom, co se proměnili z čertů zpět v lidské bytosti. Zdeněk v tu chvíli předával Lukášovi ručně vyráběný hrneček s logem spolku jako poděkování za vše, co pro nás dělá. Lukáši, děkujeme, že je čertovská show díky tobě rok od roku lepší a lepší a že můžeme spolupracovat s tebou a celou čertí partou. Lukáš má lví podíl na přípravách čertoviny, jeho zásluhou jsme měli na druhém ročníku akce i videomapping a ke strašení se uvolil i sám Lucifer. Lukáš má na starosti zejména mobilizaci ostatních čertů, aby věděli, kde a jak mají strašit. Děkujem a těšíme se na další ročníky!

Miroslav Fousek

Pan Miroslav Fousek je odborníkem na historii Hrušovan nad Jevišovkou, který s námi spolupracuje na akcích s názvem Po stopách historie Hrušovan nad Jevišovkou, kde vystupuje jako průvodce. Miroslav sám o sobě říká, že jako žák základní školy dějepis zrovna nemusel, ale v pozdějším věku změnil názor, jelikož ho velmi zaujala poutavá historie Hrušovan nad Jevišovkou, kterou si zamiloval a věnoval jejímu studiu podstatnou část svého života. Miroslave, jsme moc rádi, že se můžeme s Vámi potkávat a společně putovat po stopách historie, děkujeme!

Zdeněk Omelka

Zdeňkovou vášní je studium archeologie, zaměřuje se i na Hrušovany nad Jevišovkou a okolí, kde provádí vlastní výzkum. Pro zámek zprostředkoval focení a natáčení videoklipu z ptačí perspektivy, a to prostřednictvím dronu. Získané materiály budou použity k propagaci zámku nejenom na internetu, ale budou součástí žádostí o dotace, o které bude majitel zámku žádat. Je iniciátorem vzniku akce Po stopách historie Hrušovan nad Jevišovkou, kterou společně s Miroslavem Fouskem také provádí. Zdeňku, děkujeme, že nám svými nápady tolik pomáháš, vážíme si toho, děkujeme.

Josef Smolík

Pan Josef Smolík nám velmi ochotně pomáhá s realizací akcí s názvem Čertovina na zámku, kterou každoročně společně se svoji rodinou i finančně podporuje. Josef nám pomáhá zejména při náročných přípravách i úklidu zvukové a světelné aparatury, která promění zámek v pekelné království. Zapojuje se také do hlídání úseků, které byly vyhrazeny pro účastníky akce a dohlíží na její bezpečný průběh. Děkujeme!

Petra Svachová & manžel

Petra se podílí na realizaci akcí s názvem Čertovina na zámku. Pomáhá s hledáním sponzorů, bez kterých by akce nebylo možné uskutečnit. Podílí se na přípravě těchto akcí. Vidět jste ji mohli například v roli moderátorky. Petra je učitelkou na místní ZŠ, kde se rozhodla využít koncept naší akce Po stopách historie Hrušovan nad Jevišovkou i ve své výuce, na kterou pozvala pana Fouska a Omelku, kteří společně s 40 dětmi putovali po historicky zajímavých místech a seznamovali je s historií našeho města.

Vít Havelka

Vít Havelka je neúnavný fotograf každé Čertoviny na zámku, vytváří pro nás i krásná videa z akcí! Podívejte: Čertovina na zámku 2017, Čertovina na zámku 2018, Čertovina na zámku 2019, fotografie jsou umístěny v naší fotogalerii. Tyto materiály jsme také použili v žádosti o dotaci pro obnovu části zámku, kterou město podalo dne 24. 4. 2020. Vítku, moc děkujeme!!!

Monika a Karel Čertkovi

Monika se aktivně zapojuje do přípravy čertovské show, kterou se snaží každý rok vylepšit, děkujeme za tvoje nápady i pomoc s oslovováním sponzorů. Monika se společně s manželem také podílí na hlídání akce Čertovina na zámku a ikdyž se jmenují Čertkovi, nikdy žádnou čertoviny nevyvedli. Děkujeme!

Yveta Poppová, Růžena Griebaumová, Věra Bradáčová, Dana Ertlová a Vratislav Ušela

Dobrovolníci, kteří střeží prostor vyhrazený pro účastníky akce Čertovina na zámku.  Děkujeme, moc si toho vážíme!

Jana Zajícová a Gabriela Slámová

Jana a Gabriela mají na starosti péči o účinkující na akci Čertovina na zámku. Podílí se také na přípravě dárkových balíčků pro děti na zmiňované akci. Holky, děkujeme!

Eliška Volná a Milan Ležák 

Během akce Čertovina na zámku se podílí na distribuci svařeného vína a čaje pro účastníky show. Pomáhají také připravovat dárkové balíčky pro děti na zmiňovanou akci. Milan je autorem nejvtipnějšího perníčku, který skončil v dětském pytlíčku v roce 2018! Děkujeme!

Michal Krištof  a Iveta Zifčáková

Děkujeme oběma za pomoc s realizací akce. Ivetě a její mamince patří zvláštní poděkování za přípravu úžasného bramborového salátu, po kterém se jen zapráší, čerti už se na něj určitě zase těší. Děkujeme!

Filip Škoda 

Vymyslel a vytvořil pro náš spolek jeho krásné logo a dále také plakát pro druhý ročník akce s názvem Čertovina na zámku.

Ivana Šalomonová

Podílí se na realizaci akce s názvem Čertovina na zámku, do které zapojuje i oba své syny.

Josef Cizler a rodina Lisá - Gastvín spol. s.r.o.

Děkujeme za dodání vína na svařák, který byl na akci Čertovina na zámku podáván a děkujeme také paní Martě Blahové za jeho přípravu!

Bratři Jan a Miroslav Zajícovi

Těmto lidem jsme vděčni zejména za technickou přípravu zámku pro akci Čertovina na zámku. V rámci druhého ročníku se společně s Ladislavem Vráblíkem zasloužili o zakrytí oken v jedné části zámku, čímž nachystali zámek pro videomapping. Během všech uskutečněných ročníků Miroslav zabezpečoval odvoz pohádkových bytostí ze sportovní haly na zámek. Kluci, děkujeme!

 

Čerti, Mikuláš a andělé

Děkujeme, jste skvělí!