Čertovina na zámku 2018

Vážení a milí zájemci o akci Čertovina na zámku,

děkujeme vám za velký zájem o tuto akci, děláte nám tím upřímnou radost. Čertovina na zámku je historicky první akce, kterou pořádáme v rámci nově vzniklého spolku, jejím hlavním posláním je upozornit na špatný technický stav hrušovanského zámku. Smyslem akce je ale také získat příjemné vzpomínky na chvíle s rodinou nebo blízkými.

Jak bude akce probíhat?

Čertovina na zámku bude trvat asi hodinku. Těšit se můžete na připravované překvapení, show Lucifera a jeho pekelných služebníků, kteří na vás budou pouštět hrůzu ze zámku (například pliváním ohně pekelného). Pekelníci ale budou i dělat průvod, ze kterého vtrhnou i mezi vás! Doufáme, že si některé z vás neodnesou sebou do pekla. Na konci show se budou dětem rozdávat dárkové balíčky, ve kterých na ně čeká ručně vyrobené sladké překvapení.

Občerstvení?

Líbil by se vám nějaký vánoční mok? My doufám, že ano, jelikož jsme pro vás připravili menší množství vánočních nápojů. Budeme velmi rádi, když si je koupíte, jelikož nám tím usnadníte pořádání některé z dalších akcí. Vínečko nám poskytla společnost Gastvín, s.r.o., děkujeme převelice. Nápoje budou k dispozici od 17:30 před vstupem do zámku.

Plánek akce?

Na přiloženém plánku vidíte, jak to bude u zámku vypadat. Dozvíte se z něj, kde všude můžete stát (místa k sezení nejsou k dispozici).

A co bezpečnost?

V průběhu show bude po cestě v areálu zámku procházet průvod čertů, kteří budou plivat oheň. Z tohoto důvodu jsme pro vás vyhradili prostor, ve kterém je bezpečné stát. Tento prostor bude ohrazen bezpečností páskou a hlídán dobrovolníky.

S kočárkem nebo bez?

Chtěli jsme vás požádat, abyste zvážili účast na show s kočárkem, jelikož terén v areálu zámku není zpevněný a v našich silách není jej žádným způsobem upravit. Prostor pro kočárky je vhodný na chodníku (a přilehlé silnici) u areálu zámku, a to i z kapacitních důvodů. Z tohoto místa je na show také velmi dobře vidět. Pokud se tedy rozhodnete účastnit se show s kočárkem, využijte tedy prostor před zámkem.

Doprava?

Pokud jedete z blízkého okolí, je možné využít například autobusovou dopravu a nemusíte řešit parkování. Zámek se nachází pár kroků od autobusové zastávky Lidická VÚPP.

Například autobusem, který vyjíždí v 16:26 z Brna ÚAN, můžete být před areálem zámku již v 17:26. Pro cestu zpět můžete zvolit autobus, který z Hrušovan nad Jevišovkou (zastávka Lidická VÚPP) vyjíždí ve 20:21.

Parkování?

Největší parkovací plocha se nachází na náměstí Míru (u České pošty), kde v současnosti probíhá rekonstrukce, takže parkování zde není možné. Na náměstí Míru u restaurace Fontána však zaparkovat lze. Menší množství automobilů je možné zaparkovat například v ulicích Kostelní, Kovářská, Zahradní a Luční. Vzdálenější parkovací plocha se nachází u obchodu Flop, který má v sobotu otevřeno do 17:00, na ulici Nádražní.

Děkujeme sponzorům akce:

Město Hrušovany nad Jevišovkou, Malířství Hříbek, Pohřební služba Pieta - Jaromír Krůla, FIRESTA – Fišer, rekonstrukce, stavby, a.s., SASTA CZ, a.s., VAPAS, a.s., GASTVIN s.r.o., Miloš Ryšavý, stavební a obchodní firma, s.r.o., Zajíc, s.r.o., Zeva, s.r.o., Josef Smolík, STAVMAT STAVEBNINY, a.s., Miluše Fousková, Božena Sedláková, GARANT projekt, s.r.o., MUDr. Hana Milošová, Vratislav Ušela, František Ryšávka, Jiří Mikyska a Alexander Lavička, Roman Mikyska, KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o, SEMI OPTIK, s.r.o., Dana Procházková, Jaroslav Vitouch, Michal Hušek, MUDr. Marie Voňavková, MUDr. Jana Ponížilová, Petra Smetanová, Pavla Kašpárková, KA-ELVOD s.r.o., MUDr. Eva Zapletalová, Pavla Talášková Kalina.

 

Čertovina na zámku 2018

Čertovina na zámku 2018

organizační tým
organizační tým
show 2018 videomapping
show 2018 videomapping
show 2018
show 2018
show 2018
show 2018
show 2018
show 2018
sponzoři akce 2018
sponzoři akce 2018
sponzoři akce 2018
sponzoři akce 2018
Plakát show 2018
Plakát show 2018