Akce

ČERTOVINA NA ZÁMKU

Naše tradiční akce, díky které se hrušovanský zámek každoročně mění na pekelné království s čerty, Luciferem, anděly a Mikulášem. Nehchybí čertovský průvod se spoustou ohně a nádhernou hudbou z pohádky S čerty nejsou žerty! Jsme rádi, že se Vám akce líbí, což usuzujeme ze stále zvyšující se návštěvnosti. V roce 2019 jsme napočítali rekordních 2000 účastníků. Autorem fotografií a videí z Čertoviny na zámku je Vít Havelka.

O jednotlivých ročnících se dozvíte více pomocí rozkliknutí příslušeného obrázku

Po stopách historie Hrušovan nad Jevišovkou

Prostřednictvím této akce se zaměřujeme na sdílení informací o historii Hrušovan nad Jevišovkou, a to jak mezi dospělé posluchače, tak i mezi ty dětské. Smyslem je poukázat na pozoruhodnou historii tohoto malého města a neustále ji připomínat. Pořádáme přednášky, putování, autogramiády a další akce! Spolupracujeme s místními milovníky historie, kterými jsou: Zdeněk Omelka, Miroslav Miloš, Petra Svachová, Miroslav Fousek, Milan Skopal a Jaroslav Stejskal.

O jednotlivých akcích se dozvíte více pomocí rozkliknutí příslušeného obrázku

   

Velikonoce

Náš spolek také začal pořádat velikonoční akce. Zatím jsme měli možnost pořádat Velikonoce v době celosvětové pandemie, která nám bohužel nedovolila spoustu možností, ale doufáme, že do budoucna budeme moci ukázat více potenciál i těchto akcí!

Velikonoce 2021 Velikonoce 2020  

Spolupráce s městem Hrušovany nad Jevišovkou

Jsme velice rádi, že můžeme spolupracovat s Městem Hrušovany nad Jevišovkou na pořádání akcí zaměřené na děti. Máme možnost zde zábavnou formou prezentovat zámek. 

Rozloučení s prázdninami 2020 Dětský den 2019